FacebookInstagramBakalářiJídelníčekPosta

Hledat

Login

Login
SPŠ a SOU Uničov

Domů Šipka Akce školyŠipkaPřehled akcíŠipkaSponzorský dar pomohl k rekonstrukci počítačové učebny

Přehled akcí

Sponzorský dar pomohl k rekonstrukci počítačové učebny

S kolegy jsme se sešli a začali diskutovat o tom, jak bychom mohli počítačovou učebnu proměnit v moderní, inspirující prostor pro výuku.

Během hledání možností financování jsme narazili na místní firmy, které se rozhodly podpořit vzdělání a investovat do rekonstrukce počítačové učebny. Byli jsme ohromeni jejich štědrostí a vděční za tuto neočekávanou příležitost. 

Díky sponzorskému daru jsme mohli začít realizovat náš plán rekonstrukce počítačové učebny. Peníze, které jsme obdrželi, nám umožnily koupit nové počítačové vybavení. To byl zlomový moment, který nám dodal energii a motivaci k překonání všech překážek, které nám stály v cestě.

Přestavba počítačové učebny byla složitá a náročná úloha. Museli jsme se vypořádat s omezeným časem, protože jsme chtěli, aby učebna byla připravena na začátek nového školního roku. Museli jsme také získat potřebné technologické vybavení, které by umožnilo studentům efektivně pracovat a rozvíjet své dovednosti v oblasti informačních technologií.

Rekonstrukce počítačové učebny nám připomíná, jak důležité je podporovat vzdělání a investovat do budoucnosti mladých lidí. Sponzorský dar může změnit životy a otevřít dveře k lepšímu vzdělání a profesnímu růstu. Je to investice do naší společnosti a budoucnosti.

Děkujeme

obr_866_0001.jpg
obr_866_0002.jpg
obr_866_0003.jpg
obr_866_0004.jpg
obr_866_0005.jpg
obr_866_0006.jpg
obr_866_0007.jpg
Zpět